Tarcza Diamentowa Inter-vis Ivdbdcut230222y 230×22,2mm
67 w magazynie
SKU:
Kategorie: Dom i Ogród, Narzędzia, Osprzęt do elektronarzędzi, Tarcze
DANE TECHNICZNE
- Średnica tarczy – 230 mm
- Średnica otworu mocowania – 22,23 mm
- Wysokość diamentu – 8 mm
- Prędkość obrotowa RPM – 6.800/min
Aukcja dotyczy 1 sztuki!
✔️ Tarcza diamentowa stworzona do cięcia w materiałach twardych, granicie, betonie itp.
✔️ Wykonana jest z wysokiej jakości diamentu.
✔️ Segmenty tnące zgrzewane laserowo.
ZASTOSUJ JĄ DO WIELU POWIERZCHNI
✔️ Zastosowanie znajdzie w cięciu:
- betonu
- marmur
- beton zbrojony
- cegły
- kostki brukowej
- krawężników
- do głębokich cięć
| Stan |
Nowy |
|---|---|
| Kod producenta |
IVDBDCUT230222Y |
| Marka |
Inter-Vis |
| Seria |
brak |
| Średnica otworu |
22,2mm |
| Średnica tarczy |
230mm |
| Zastosowanie |
beton ,beton komórkowy ,cegły ,kamień ,płyty cementowe ,płyty gipsowo-kartonowe |
| Rodzaj tarczy |
tnąca |
| Liczba zębów |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym |
| EAN (GTIN) |
| Marka | |
| EAN (GTIN) |
| Kod producenta |
IVDBDCUT230222Y |
Napisz pierwszą opinię o „Tarcza Diamentowa Inter-vis Ivdbdcut230222y 230×22,2mm” Anuluj pisanie odpowiedzi